Wykonywanie samodzielnie biżuterii w domu możliwe jest tylko wtedy, gdy posiada się do tego specjalne narzędzia. W przypadku zaopatrywania się w nie nie można pominąć jednego z najważniejszych, czyli z pozoru niezbyt istotnej pęsety.

Dlaczego warto ją mieć?

Pęseta jubilerska to jeden z najbardziej podstawowych elementów warsztatu każdego jubilera. Dzięki niej możliwe jest nie tylko pewne, ale też i bezpieczne dla poszczególnych elementów, które wykorzystywane są podczas tworzenia biżuterii. Jak bowiem wiadomo, poszczególne elementy są niekiedy bardzo małe i drobne, a także bardzo delikatne. Podnoszenie ich przy pomocy samych palców byłoby ogromnym ry\zykiem. Wiązałoby się to z nie tylko zagubieniem, lecz przede wszystkim ze zniszczeniem poszczególnych rzeczy, czy to kamieni, czy też elementów ze złota lub srebra.

Jakie są rodzaje?

Pinceta jubilerska przybierać może najróżniejsze postacie. Może to być zwykła pęseta, pęseta samozaciskowa, lub też peseta specjalnie łamana i wyprofilowana, aby umożliwiała wygodne trzymanie każdego, nawet najbardziej nietypowego elementu. Wszystko po to, aby praca przy jej pomocy była możliwe najwygodniejsza.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Promocje
100% SREBRNY RÓŻANIEC z ZAPIĘCIEM Beckham Style
100% SREBRNY RÓŻANIEC z ZAPIĘCIEM Beckham Style
199,99 zł 168,99 zł
szt.
Waluty

Infolinia:

579 644 730

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl