Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Firma Suavecito Pomade już od samego początku swojego istnienia dbało o to, by stać się kulturowym fenomenem na tle innych, podobnych przedsiębiorstw. Nie zadowoliła się ona jedynie wyprodukowaniem linii różnorodnych, doskonale działających kosmetyków. Chciała również iść o krok dalej i zanurzyć się nie tylko w barberingu, ale również w świecie samochodów robionych na zamówienie, motocykli, tatuaży, a tym samym zrewolucjonizować przemysł kosmetyczny, który od kilku dekad niestety pogrążony był w głębokiej stagnacji.

Suavecito Pomade nieustannie, weekend po weekendzie, podróżuje po całym kraju, biorąc udział w rozmaitych wydarzeniach związanych z subkultura motocykl i tatuaży. Przedsiębiorstwo nie postępuje w podobny sposób z prostej chęci zysku, gdyż działając w ten sposób, nie może zbytnio na niego liczyć, wręcz przeciwnie – takie wyjazdy sporo kosztują. Suavecito Pomade robi to raczej z czystej chęci uczestnictwa w kulturze, która te firmę inspiruje. Przede wszystkim jednak przedsiębiorstwo działa w podobny sposób z myślą o swoich fanach. Chce bowiem osobiście spotkać się z ludźmi, którzy je wspierają, pragnie zapewnić im świetne warunki zakupu swoich produktów, których nie zagwarantuje nikt inny. Ludzie, których przedstawiciele Suavecito Pomade spotykają na różnego rodzaju imprezach, pytają bardzo czesto: „Jak udaje się wam sprzedawać wasze niesamowite pomady i kosmetyki po tak niskich cenach, przecież na tym nie zarabiacie?” Odpowiedź Suavecito Pomade jest prosta: „Nie robimy tego, żeby się dorobić. Robimy to dla was i dla naszej przyjemności”.

Suavecito Pomade szczyci się niesamowitymi pomadami do włosów, które są robione na bazie wody, ale trzymają się na włosach jak wosk. Ponadto firma wypuściła na rynek doskonałą linię produktów do golenia i pielęgnacji zarostu. Suavecito Pomade okazuje się przedsiębiorstwem oddanym kulturze, która ja inspiruje oraz jej zwolennikom, a nie samej sobie. Dlatego też przedsiębiorstwo zyskuje tak wielu wiernych fanów, zachwyconych podobna strategią i doskonałym poziomem kosmetyków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl